Česká verze
Motto
 

ARO ŠOU OffROAD Festival 2013

První víkend se tradičně uskuteční setkání offroaďáků v Ředhošti. Hlavním partnerem je Dragon Winch, takže hlavní cena je naviják!

Dvanáctý ročník Offroad festival – ARO šou 2013 se koná od 6. do 8. září 2013 na původně autokrosové trati v Ředhošti na Litoměřicku.

„Jedná se o pěkný sportovní areál s přírodní asi 1,7 km dlouhou tratí na zalesněné stráni. Stejně jako loni budeme moci využít celý areál, příležitostí k ježdění a ničení aut tak bude spousty. Pod areálem je krásná rovná a dostatečně veliká louka pro bydlení a parkování. Je ale nutné dodržet zákaz jízdy mimo areálu a příjezdové cesty! Samozřejmě kromě příjezdu a odjezdu. Už teď se všichni můžete těšit na spoustu soutěží včetně pátečního orientačního závodu, dále grilování, ohňostroj i živou kapelu. Bude to stát za to, kdo to nezažil, nepochopí!“ zve na tradiční setkání offroaďáků Honza Šrajer, www.Manyjak.cz.

Příjezd a kempování pro nedočkavé bude možný již od čtvrtečního odpoledne. Oficiální otevření areálu včetně veškerého zázemí proběhne v pátek po poledni. Od té doby se rozběhne program s grilováním, reprodukovanou a později i živou hudbou a přípravou na velkou výzvu – večerní orientační závod, jeho délka se pohybuje kolem 75 km. Během soboty proběhnou různé soutěže o ceny, které vyvrcholí v podvečer průjezdem a během v blátě. Poté následuje vyhlášení jednotlivých disciplín i absolutního vítěze celého festivalu. A samozřejmě vystoupení kapely „naživo“ se závěrečným ohňostrojem.


ARO šou 2013
ARO šou 2013
 

Publikováno: 03.09.2013

<<< zpět na přehled aktualit